Reverzná osmóza EKO

NAJDOKONALEŠÍ FILTER pitnej vody na trhu. Reverzná osmóza EKO. PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA - menšia produkcia odpadu. VÝMENA FILTROV DO 3 MINÚT a jednoduchá inštalácia. Menší rozmer zariadenia, antibakteriálna membrána.

299,00 €
Please select variants first

Najdokonalejšia reverzná osmóza na thu je výsledkom 10 ročnej expertízy a vedomostí z oblasti čistenia vôd. Pri návrhu tohto filtračného zariadenia sme sa rozhodli skĺbiť najmodernejšie technológie filtrácie vody s ekologickým efektom (úsporou až 9 ton vody ročne oproti klasickým RO s tlakovým zásobníkom).

Výhody Reverznej osmózy EKO:

 1. 50% menší ODPAD (oproti klasickým RO s tlakovým zásobníkom). Pomer čistá voda : odpad = 1:4
 2. Patentovaný BEZTLAKOVÝ zásobník vody s objemom 5 litrov. Úspora miesta a tiež odpadovej vody - tlakový zásobník vytvára protitlak a tým zvyšuje spotrebu vody.
 3. ÚSPORA MIESTA: rozmery celého zariadenia včetne zásobníka: 42 x 37 x 19 cm (najmenšia RO na trhu). Už viac nepotrebujete celú linku na jedno zariadenie!!!
 4. ANTIBAKTERIÁLNA - kapilárna membrána. Už sa nemusíte báť baktérií zo zásobníka vody!
 5. Veľmi jednoduchá a ľahká montáž (zvládne každý domáci majster, ušetríte na výjazde technika k vám) a výmena filtrov (trvá max. do 5 minút!) Najmodernejší bajonetový systém výmeny filtrov (pri klasickej RO, výmena trvá min. 30-90 minút). Úspora času a peňazí za výjazd technika!

Technický popis jednotlivých častí produktu a stupňov filtrácie:

 1. stupeň filtrácie: Mechanický filter z polypropylénovej peny, odstráni z vody všetky pevné častice väčšie ako 5 mikrónov (1 mikrón = 0,001 mm) ako napr. zákal, hrdzu, čiastočky piesku a pod.
 2. stupeň filtrácie: Filter s lisovaným aktívnym uhlím odstráni z vody chlór a ďalšie organické nečistoty. Aktívne uhlie odstraňuje z vody taktiež trihalometány (THM - karcinogénne látky vznikajúce reakciou chlóru s mikroorganizmami) a širokú škálu iných škodlivých látok. Zachytáva zvyšky mikrosedimentov ako aj zvyšky chlóru a ďalších oxidačných činidiel a chráni tým osmotickú membránu pred poškodením.
 3. stupeň filtrácie: Reverzno osmotická membrána 50 GPD: Odstraňuje z vody viac než 95% všetkých tuhých prvkov rozptýlených vo vode, takisto ako aj baktérií, húb a vírusov. Membrána spracuje do 50 GPD (galónov denne) / cca 190 litrov čistej vody.
 4. stupeň filtrácie: Mineralizačná vložka dodatočne dodáva do filtrovanej osmotickej vody minerály v optimálnom pomere ako sú: kalcium, magnézium, sodík, draslík a iné prvky nachádzajúce sa v minerálnych vodách. Vložka sa buď zavesí pod batériu, alebo sa dá pripnúť na bok zariadenia, podľa potreby a želania zákazníka.
  Množstvo minerálov po očistení vody a zmineralizovaní (mg/l):
  Katióny: Ca2+ - 26,4; Mg2+ - 20,1; Na+ - 1,3; K+ - 0,7 mg/l
  Anióny: CO2-/3- - 25,1; HCO2-/3- - 30,6; So2-/4- 12,4; Cl- - 5 mg/l