Membrána pre Reverznú osmózu EKO

Náhradná osmotická filtračná membrána do Reverznej osmózy EKO. Zbavuje vodu organických a anorganických látok, solí, baktérií, vírov, cýst.

89,99 €
Please select variants first

Filtračnú osmotickú membránu EKO doporučujeme vymieňať v intervale 24-36 mesiacov. Uvedené periódy výmeny filtračných vložiek sú len približné. Je potrebné zohľadňovať kvalitu vstupnej vody, tak ako aj prefiltrované množstvo. Pri prevádzke filtračného zariadenia sa zaraďuje ako tretí filtračný stupeň - na zariadení označený červeným tlačítkom. Vymieňa sa celá!


Čo odstraňuje z vody?

Odstraňuje nečistoty ako sú baktérie, vírusy, pesticídy, fenoly a dusičnany z vody

Dokonale zjemňuje chuť tvrdej vody

Používa vysoko kvalitné materiály od popredných svetových výrobcov, kvalita produktov našich filtrov sa kontroluje v každej fáze výroby

Výrobca prechádza každoročné certifikáciou podľa normy ISO 9001, a naše filtre sú NSF a LGA certifikované

Servis zvládne každý

Zásobníky filtra EKO sú navrhnuté tak, aby bola zaistená ľahká prístupnosť pri údržbe a čistení. Membránu možno kompletne vymeniť - nie je treba meniť celý zásobník. Najmodernejší bajonetový systém výmeny filtrov (pri klasickej RO, výmena trvá 40-70 minút). Výmena filtračných vložiek je veľmi jednoduchá a bez kaluže vody pri vyberaní pôvodných vložiek. Netreba nič demontovať, jednoducho stisnete poistné tlačítko, vyberiete kartušu a vložíte novú kartušu.